Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KTO TO JEST?

Utworzony przez Y45UY364, 13 marca 2009 r. o 19:44
~gościo~ napisał:
Jak widać pijaczki i chamy popierają Paderewskiego, problem z tym czy to jest większość czy mniejszość ?
oOj to chyba PADAREWSKI wygra !!!!! Sam ustaw się w pierwszym szeregu przy urnie wyborczej .Bo przecież tak często skamlesz chamsko o wódzie ,że jesteś przodujący i cham i pijaczek .A jeszcze jak doliczyć twoją rodzinę i znajomych to normalnie nowy ma wygraną w kieszeni !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padarewski na wójta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ty tam zamilcz gnido
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dd napisał:
Padarewski na wójta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ty tam zamilcz gnido
POLAK NIE KAKTUS CO WY LUDZIE PISZECIE P PICIU KAŻDY LUBI NAWET PREZYDENT !!!!! JA TEŻ LUBIE W FAJNYM GRONIE NAPIĆ SIĘ WÓDECZKI I GADAĆ O STARYCH POLAKACH !!!! OBECNY WÓJT TEŻ PIJE I SPOKO PRAWDZIWY CHŁOP PO ZAWODACH OSP NAWET PILIŚMY RAZEM !!!! I PO CO TE PISANIE ŻE PIJE WÓDKĘ ??? NIE ZNAM GO ALE TEN OBECNY ROBI DUŻO ALE DLA SWOJEJ WSI WIEDZ TEŻ POPIERAM PADAREWSKIEGO !!!!!!! p.S. MYŚLĘ ŻE ZROBI PAN COŚ W INNYCH WSIACH TEŻ CHCEMY TEGO CO W KOBYLANACH NAWET JEDNĄ RZECZ A NAS ZADOWOLI MŁODZIEŻ !!!! JESTEŚMY ZA TOBĄ !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGADZAM SIE 100 %PADAREWSKI NA WÓJTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej na Kubie, tam tani cukier do pędzenia bimbru, będzie miał szansę się rozwinąć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najlepiej na Kubie, tam tani cukier do pędzenia bimbru, będzie miał szansę się rozwinąć .
Kręcisz sie po tym forum jak GÓWNO W PRZERĘBLU!!! po tym bimberku pomieszało ci się forum. jak nie masz konkretów za lub przeciw no ZAMNKIJ JAPSKO!!MENELU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A waści jak jest dobrze ciągle szukasz co by tu jeszcze spier.......?Ani burmistrz nie dorasta do pięt dla wójta, a ni twój kandydat do sekretarza gminy, twoje naszczekiwanie jest nieporozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EDFCEW napisał:
Kręcisz sie po tym forum jak GÓWNO W PRZERĘBLU!!! po tym bimberku pomieszało ci się forum. jak nie masz konkretów za lub przeciw no ZAMNKIJ JAPSKO!!MENELU
Tutaj widać jak na dłoni czego uczą w Akademii Podlaskiej. Mieszania wódy i chamstwa.Konkret to praca załatwiona dzięki znajomościom, chcesz więcej to odpowiedz że to kłamstwo po pierwsze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A waści jak jest dobrze ciągle szukasz co by tu jeszcze spier.......?Ani burmistrz nie dorasta do pięt dla wójta, a ni twój kandydat do sekretarza gminy, twoje naszczekiwanie jest nieporozumieniem.
O czym wy piszecie????Gówno mnie obchodzi burmistrz a sekretarzem mojej gminy jest pan Daniluk który jest super.Nie wiem o czym szczekasz skup sie i napisz cos konkretnego. PADEREWSKI NA WÓJTA!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~menel~ napisał:
Tutaj widać jak na dłoni czego uczą w Akademii Podlaskiej. Mieszania wódy i chamstwa.Konkret to praca załatwiona dzięki znajomościom, chcesz więcej to odpowiedz że to kłamstwo po pierwsze ?
a tu widać jak na dłoni że nie masz ani Akademii Podlaskiej ani normalnych znajomości widać tez KŁAMSTWA CHAMSTWA I TWOJE PROMILE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddaj swój głos mieszkańcu Gminy na tego kandydata, dołącz do POpierających POłączenie Miasta i Gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oddaj swój głos mieszkańcu Gminy na tego kandydata, dołącz do POpierających POłączenie Miasta i Gminy
a oddam i wcale nie popieram łączenia miasta z gmina ale dość już dyktatury oddam ja i moja rodzina ,znajomi tez, nawet zagłosuje na Paderewskiego ...a nie nie powiem,ale będzie się działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak trzymaj, wujek POpiera otwarcie granicy z Brześciem, już jesteś wyćwiczony
A skąd on się u nas wziął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a oddam i wcale nie popieram łączenia miasta z gmina ale dość już dyktatury oddam ja i moja rodzina ,znajomi tez, nawet zagłosuje na Paderewskiego ...a nie nie powiem,ale będzie się działo
chyba nikt nie popiera łączenia -ale przeciez nikt nie zamierza łączyć-to tylko paranoik moze wymyslec taka głupotę że ktos chce łączyc!! po pierwsze --- jest na takie sprawy odpowiednia procedura związana z głosem mieszkańców- tylko Iwaniuk moze robic wszystko bez zachowania zasad demokracji!!!! tak jak to czyni wdrażajac na siłe i bez pytania budowe gminy na polach koroszczyńskich ? jesteś za taką budową? pytał ciebie ktos o to? czy wójt już dawno postanowił za ciebie? dojechac do takiego "polnego centrum" to dopiero bedzie dla niejednej babinki czy chłopiny tam bedzie szczere pole i ...rtusz jedynie Koroszczyn i Kobylany byłyby zadowolone ale to na 26 sołectw nieco za mało -nie uważasz? ---a po drugie jaki cel miałby osiągnąć ewentualnie ten kto połączy? bezsens totalny-tak więc nie opowiadaj bzdur i nie manipoluj mysleniem mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały wic polega na tym, że budowany urząd to projekt przygotowywany przez przynajmniej 15 lat i nie jest w żadnej miejscowości, a po środku dminy . Na polu na którym za dzieśięć lat będzie piękne osiedle domków jednorodzinnych z ogródkami, podobnie jak w Małaszewiczach, gdzie już nie ma terenu po rozbudowę. Nie przypadkiem też ujęcie wody i oczyszczalnia są w tamtym rejonie. Gdzie ześ był przez ostatnie 15 lat, że teraz odkrywasz Amerykę. A gdzie twoim zdaniem powinno być wytworzone centrum gmony, w Kolonii Dobryń czy w Pratulinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście , że powinno być w Terespolu, ten kurnik co wyremontowali to nieporozumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://w.fotka.pl/09ca8f5e09.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybierzmy Józefa P... kilka spraw nam rozwiąże a i miastu Terespol oddamy przysługę , będzie sielanka !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawski napisał:
wybierzmy Józefa P... kilka spraw nam rozwiąże a i miastu Terespol oddamy przysługę , będzie sielanka !!!!!!!!
Tylko niech jeszcze ogórków małosolnych zakisi to będzie i co wypić i czym zakąsić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w górę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...